KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16292095
nr 1629 2095
Karin Oldfelt Hjertonsson
(f. 1940), Sverige
Blomster. Signerad, blandteknik. Bladets mått: 101x113 cm, yttermått inklusive ram: 110x120 cm
Karin Oldfelt Hjertonsson, svensk konstnär född 1940.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:31:10
17/6 19:26:10
17/6 19:27:08
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Karin Oldfelt Hjertonsson
Läs mer om Karin Oldfelt Hjertonsson